yazilarimiz

Beylikdüzü Ütüleme Servisi

Beylikdüzü ütüleme servisi, İstanbul’un değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Bununla birlikte biriken çamaşırlar artık canınızı sıkmasın.

Beylikdüzü’nde hizmet verilen firmamızda kapınızdan alınarak 48 saat içerisinde kapınıza kadar tüm eşyalarınız ütülü bir şekilde gelmektedir. Yapmanız gereken whatsapp hattından bize ulaşmanız, adres ve bilgi dâhilinde kapınıza kadar gelerek kapalı bir poşette bize eşyaları teslim etmeniz ve gerekirse askı vererek çamaşırlarınızın daha düzenli bir şekilde teslim edilmesini sağlamanız gerekmektedir.

Beylikdüzü Ütüleme servisi ile artık ütü ile zaman kaybetmeniz gerekmeyecek. Hem zamandan tasarruf hem de enerjiden tasarruf ederek kadın istihdamını da güçlendirmek adına siz de bir adım olacaksınız. Bir kadına destek olacağınızı da aklınızdan çıkarmayarak sizin yanınızda daima anne ütüsü tadında eşyalarınızı düzenleyen bir dostunuz var, unutmayın. Beylikdüzü ütüleme servisimiz ile sadece telefonun ucundayız. İletişime geçerek adres bilgisi vermeniz dâhilinde Beylikdüzü’ne kadar ulaşan şube ağımızla siz değerli müşterilerimizin çamaşırlarını evinizden alıp 48 saat içerisinde tekrar evinize kadar bırakmaktayız. Çalışan kadınlar, zamanı olmayan erkekler, ütü yapmayı bir türlü başaramayan kadınlar! Sizler için buradayız.