yazilarimiz

BİR TATİL HİÇ BU KADAR İYİ OLMAMIŞTI

Sizler de uzun çalışma ve stres hayatından yoruldunuz ve dinlenmek için güzel bir otel arıyorsanız İzmir Alaçatı otel sizlerle birlikte. Şık tasarımı, estetik mimarisi ile göz dolduran otelimiz, ferah ve temiz odaları ile sizlere rahat bir tatil vaat ediyor. Akın akın turistin geldiği Ege’nin nadidesi İzmir’in en güzel yerleşkesinde konumlanan Alaçatı tarihi evleri ile sizleri kendisine hayran bırakacak.

Sizleri mavi ve yeşilin enfes görünümü ile Alaçatı otel çok uygun fiyatlarla buluşturmakta. Son yıllarda fevkalade rağbet gören Alaçatı’da sizlerde vakit geçirmeden Lavista otel için rezervasyon yaptırınız ve bu müthiş tatilin tadını çıkarınız.

Çalışma anlayışımızda siz değerli konuklarımızın sevdikleri ile birlikte mutlu bir tatil geçirmesini esas gaye olarak benimsemiştir. Sizlerin sıkıcı ve yoğun iş maratonundan sonra burada geçireceğiniz bir tatil ile adeta yeniden doğacağınızı iddia ediyoruz.

Bir nevi rehabilitasyon hüviyetinde geçecek tatiliniz size kendinizi mutlu hissettirecektir. Tatil için araştırma yapma zahmetine hiç girmeyiniz, zira bir tatilde aradığınız tüm kriterleri sizlere sunmaktayız.