yazilarimiz

Daisy Garden Resort Hotelde Tatil Ayrıcalığı

Daisy Garden Resort Hotel de sınırsız şekilde ve dilediğiniz yerde kesintisiz şekilde internete bağlanabilir ve online olabilirsiniz.

Hamam ve sauna hizmeti konukların en çok dikkat çektiği bir diğer hizmetler arasındadır.

Daisy Garden Resort Hotel misafirlerin huzuru ve eğlencesi kadar sağlığına da önem vermektedir. Doktora ihtiyaç duyulması durumunda Doktor hizmeti her daim aktif durumda olacaktır.

Daisy Garden Resort Hotel Konumu

Kaliteyi her alanda benimsemiş ve memnuniyet odaklı olarak değerli konuklarına hizmet veren Daisy Garden Resort Hotel merkeze 5 dakika olan mesafesi ve merkezden uzak ağaçlık serin yükseltisi sebebi ile en çok tercih edilen otel durumundadır. Fethiye – Ölüdeniz- Ovacık ilçesinde olan otel her şey dahil konseptinde konuklarına hizmet vermektedir.

Konukların yoğun ilgisi ve beğenisi ile Daisy Garden Resort Hotel Muğla – Dalaman Hava limanına 55 km, Fethiye’nin eğlencede kalbinin attığı yer ve gece hayatının merkezi olan Hisarönü’ne uzaklığı ise sadece 10 dakikadır.

      Kayaköy kalıntılarına yürüyerek gidecek şekilde çok yakın, Saklıkent ve Dalyan’a 65 km Fethiye Şehir merkezine olan uzaklığı ise sadece 5 km de ulaşabilirsiniz.