yazilarimiz

IP TV Server ile Kanal Özellikleri

IP TV Server garantisinde internet hızınız 1000 mps üstünde olursa donma sıkıntısı yaşamadan tüm kanalları izleyebilirsiniz. IP TV Server farklı yazılım sistemlerinde çalışacak niteliktedir. Aynı anda birbirinden farklı kanal üzerinde işlem yapabilirsiniz. IPTV Server yayın kaydetme ve yayını bekletme özelliğini de kullanıcısına sunmaktadır. Yayınlanan filmleri tekrar izleyebilirsiniz.

Mobil desteği olan Iptv server sistemlerde, sorunsuz kalite söz konusudur. 4K desteği ve 3D film izleme özelliği olan server sistemi farklı formatlarda film izleme olanağı sağlar.  3D özelliği olan filmleri yüksek çözünürlükte izleyebilirsiniz.

Wireless bağlantısı üzerinden de donma problemleri olmadan seyir keyfini yaşayabiliriz. IP TV 1 veya 3 aylık abonelik sistemlerde yayın panel içerikleri oldukça fazladır. Kanalların HD ve Smart Tv kalitesini desteklemesi avantajdır.

İP TV Server Destekleyici Markalar Nelerdir?
İp tv sistemini izlemek için receiver alıcısına sahip olmak gerekmektedir. İptv alıcısı olan tüm cihazlarda farklı kategorilerde olan içerikler izlenebilir. İp tv uygulaması cep telefonları ve bilgisayar üzerinden de izlenmektedir.

İp Tv İos, Samsung, LG gibi cihazlar ile uyumludur. Bilgisayar ve mobil desteği olan ilgili platformda ücretsiz destek ve ücretsiz kurulum gerçekleştirilmektedir. Aynı zanda ip Tv sisteminde 24 saat içinde memnun kalmazsanız geri iade şansınız bulunmaktadır. iptv server destekli uydu alıcısından sorunsuz izleme imkânına sahibiz. Smart destekli televizyonlar sayesinde ilgili sistemden faydalanabiliriz.