yazilarimiz

İZMİR ARAÇ KİRALAMA Firması ZGR

Yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde, tatil planlarınızın olmazsa olmazı olan ulaşım ihtiyacınızı güvenli ve konforlun bir şekilde karşılamak amacı ile hizmet veren İzmir Araç Kiralama firması, müşterileri memnuniyeti üzerine kurmuş olduğu iş disipline ile sektördeki yerine almaktadır.

Her yaş grubuna uygun olan araçları ve ekonomik fiyatları konforlu bir yolculuğu be ekonomik bir hizmeti de beraberinde getirmektedir. İster iş seyahatinde isterse hafta sonu tatillerinizde keyifle yolculuk yapmanızı sağlayan araç modellerimiz, firmamız bünyesinde mevcuttur. İzmir araç kiralama sektöründe kalitesi ile bilinen firmamız, hizmete sunduğu tüm araçların bakımlarını ve kaskolarını zamanında yapmaktadır.

Ayrıca, araçlarımızda istenmeyen arızaların meydana gelmesi durumunda, anlaşmalı olduğumuz teknik servisler sayesinde herhangi bir mağduriyet yaşamanız da engellenmektedir.

FİRMAMIZIN ÖZELLİKLERİ

Öncelikle tüm araçlarımızın gerek temizlik yönünden gerekse güvenlik yönünden gerekli kontrol be bakımlar zamanında yapılmaktadır. Kilometre sınırına yaklaşan otomobillerimiz değiştirilmekte ve farklı modeller ile yenilenmektedir. Bünyemizde çalışan tüm danışman arkadaşlarımız, müşterilerimiz ile sürekli iletişim halindedir. Yaşanabilecek sorunlar karşısında önceden düşünülmüş olan çözüm yöntemlerimiz sayesinde, müşterilerimizin sıkıntı yaşamasını ve ulaşım ihtiyaçlarının aksaması gibi durumlar söz konusu değildir. İzmir araç kiralama firması olarak, ilk hedefimiz müşterilerimizin kusursuz bir şekilde hizmet almasını ve bu hizmet karşısında tekrar bizimle çalışmasını sağlamaktır. Ayrıca oturduğunuz yerden ve hiçbir zahmet çekmeden internet üzerinde firmamız ile iletişime geçebilir ve istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz.