yazilarimiz

Kişisel Blog & Kitap İnceleme için Tavsiye Edebileceğim Site

Bilgi, sonsuz bir ihtiyaçtır. İnsanoğlu yaşadığı sürece, farklı birçok konuda bilgi sahibi olmaya ihtiyaç duyar. Günümüz teknolojik gelişmeleri, bilgi paylaşımlarının sanal olarak kolayca yapılmasını sağlamaktadır. İnternet üzerinden en etkili bilgi paylaşımı türü, blog siteleridir. Bu sitelerde, herkes uzman olduğu konuda yazılar yazarak paylaşım yapabilir. Ancak, çoğu blog sitesi, belirli konularda hizmet vermektedir. Parlakjurnal.com, blog sitesinin teknolojiye göre en geliştirilmiş şeklidir.

Okumak, kişisel gelişim açısından çok faydalıdır. Önceleri, okumak ve bilgi sahibi olmak için kütüphaneler varken, şimdilerde her türlü paylaşıma açık blog siteleri var. Farklı yapılarda hizmet veren blog siteleri, her teknolojik gelişmeye göre yenilerek okurlara sunulmaktadır. Parlakjurnal.com, okuma ve bilgi sahibi olma ihtiyacına yönelik olarak blog sitelerinin en gelişmiş tasarıma sahip olanıdır.

Kişisel blog sitesi diye bilinen sitelerden daha farklı olarak yazarlı blog hizmeti vermekte, okurların hem bilgi edinme hem de paylaşım yapma ihtiyacını karşılamaktadır. Sitenin kategorileri çok geniştir ve değişik alanlara ilgi duyan okurların ihtiyaçlarının karşılanması adına bilgiler günlük olarak eklenmektedir.

Tiyatro inceleme konusunda buradan bir göz atın ile ilgili paylaşımlardan, tüm sanat dallarına ait paylaşımlara, teknoloji paylaşımlarından seyahat paylaşımlarına kadar geniş bilgiler, resimlendirilerek siteye eklenmektedir. Parlakjurnal’ın amacına yönelik olarak kitap inceleme kategorisi de, en fazla tıklanan bölümlerdendir.

Herkesin yapısı ve zevkleri vardır. Birisi sanata ilgi duyarken diğeri bilimle ilgilenir. İlgilendiği bölümle ilgili geniş bilgiye sahip olanları paylaşım için bir araya getiren Parlakjurnal. tüm okurlara açıktır.