yazilarimiz

MALATYA OTO KİRALAMA

Rent a car sektörü ülkemizde hızla büyümektedir. Sektörde irili ufaklı çok sayıda firma hizmet vermektedir. Biz firma olarak Malatya merkezli olarak sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz. Özellikle beşkonaklar rent a car hizmetlerimizle sıfır ayarında araçları en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Otomobil temel bir ihtiyaçtır. Bazen özel, bazen de iş için otomobile ihtiyacınız olabilir. Otomobil satın almak yerine araç kiralama seçeneğini tercih edebilirsiniz. Araç kiralama yönteminde maliyetler çok düşüktür. Bireysel ya da kurumsal olarak malatya oto kiralama firmamızı tercih ettiğinizde yalnıca kiralama bedelini ödersiniz. Bunun dışında hiçbir iş ya da maliyetle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Biz firma olarak sıfır ayarında araçlarımızın bakımlarını düzenli olarak yapıyoruz. Her birinin vergisini ödüyor ve sigortalarını yaptırıyoruz. Siz değerli müşterilerimize de yalnızca araç kullanmanın keyfini yaşamak kalmaktadır.

Firmamız güçlü bir sermayeye sahiptir. Araç filomuz son derece geniştir. Şirketler için filo kiralama hizmeti de verebiliyoruz. Her türlü zevk ve ihtiyaç için manuel ve otomatik vites, dizel ve benzinli yakıt seçeneklerine sahip araçlarımız filomuz içerisinde sizleri beklemektedir. İhtiyacınız olan malatya araç kiralama için bizi aramanız yeterlidir. En uygun fiyatla araç kiralamak isteyenler için ekonomik, konforuna düşkün olanlar için orta segment ve lüks tutkunu olanlar için de lüks segmentteki araçlarımız sizlerin hizmetindedir. Tüm bunlar ve daha fazlası için bizi hemen arayabilirsiniz.