yazilarimiz

Nbase Bileşenleri

Nbase, buharlı sigaralar için likit yapmaya yarayan özel bir bileşendir. Bu kapsamda nbase bileşenleri saf su, gliserin ve nikotinden oluşmaktadır. Online sitemiz oılan buharmarketi.com üzerinden farklı nbase çeşitlerini sipariş edebilirsiniz. Siparişleriniz çok hızlı bir şekilde hazırlanmaktadır. Özel ambalajı ile kargolanmakta ve sipariş tutarınız 50 TL’nin üzerinde olması durumunda kargo ücreti de alınmamaktadır.

Nbase çeşitlerimiz 250 mg şeklinde satılmaktadır. İçerisinde sağlığa zararlı olan hiçbir katkı bulunmamaktadır. Özel ambalajı, bandrolü ve son kullanma tarihine sahip olan nbase çeşitlerini alarak uzun süre elektronik sigaranız için likit hazırlayabilirsiniz. Normal ufak ölçekli likitlere göre çok daha ekonomiktir. Bir sefer ödeme yaparak uzun zaman bu likitleri kullanabilirsiniz. Nbase ile hazırladığınız likitler sağlık açısından zararsızdır.

Normal bir sigaranın sağlığa olan etkisine göre %95 daha az etki etmektedir. Bu ürünleri alırken güvenilir site ya da mağazaları tercih etmelisiniz. Kalitesiz ve katkılı ürünlerden her zaman uzak durmalısınız. Satın aldığınız nbase ürünlerine farklı meyve aromaları ilave ederek nefis likitler elde edebilirsiniz. Elma, portakal, mandaline, çilek, vanilya, vişne gibi değişik meyve aromaları sayesinde damak tadınıza uygun olan likit lezzetleri elde etmek mümkün olacaktır.

Saf su, gliserin ve nikotin dışında başka herhangi bir katkısı bulunmayan nbase çeşitlerimiz online sitemizde satışa sunulmuştur. Sigaradan uzak durmak, sağlığa olan zararlarından kurtulmak isteyenlerin favori tercihi arasına giren elektronik sigaralar için düşük maliyetli nbase satın alabilirsiniz.