yazilarimiz

Orident Ağız ve Diş Sağlığı

Ağız ve diş sağlığı, vücut sağlığının korunması açısından önemlidir. Çünkü diş sağlığını ihmal etmek, tehlike derecesi değişen birçok hastalığa sebep olabilir. Ağız ve diş bakımı için günümüzde, yeni kaydedilen gelişmelere göre birçok basit teknik mevcuttur. Güvenilir sağlık kurumlarından destek alarak, diş bakımınızı yaptırabilir, ya da herhangi bir rahatsızlıkta gereken tedaviyi alabilirsiniz.

Özel Ori Dent Polikliniği, ağız ve diş bakımı ile sağlığı üzerine kapsamlı hizmet vermektedir. Acil durumlarda bile, 7/24 ulaşılabilecek yapıda kesintisiz hizmet vermektedir. Poliklinikten, günümüzde bir gün gibi kısa bir sürede yapılan implant diş tedavisi, kanal tedavisi, diş beyazlatma, periodontoloji, pedodonti, porselen diş, diş çekimi ve daha farklı ihtiyaçlar için istediğiniz hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca, her yaşta önemli bir sorun olan 20 lik diş için de, ihtiyaçlara göre farklı tedavi seçenekleri vardır. Diş, çene kemiğine gömülmüşse 20 lik diş ameliyatı, uzman hekimler tarafından hijyenik koşullarda ve gerekli teknolojik ekipmanlarla yapılmaktadır. Birçok kişi, 20 lik dişini çektirmeye korkar. Ancak Ori Dent, gereken tüm ekipmanlara sahip olduğundan, 20 lik diş çekimi ni sıradan bir diş çekimi kadar basit şekilde gerçekleştirir.

  Kaplama diş, dermal dolgu ve botoks gibi estetik uygulamaların haricinde, diş hastalıkları için de muayene ve tedavilerin yapıldığı poliklinik, hizmetlerini orident.net adresiyle kullanıcılara tanıtmaktadır.