yazilarimiz

Profesyonel Pilates Hizmeti İçin En Doğru Adres Corelab

Pilates, son zamanların en etkili kilo verme şekli olarak bayanlar tarafından çok tercih edilmelidir. Modern spor niteliğindeki pilates, sadece kilo vermek için değil, vücut sağlığını korumak, atletik bir yapıya sahip olmak ve sporun verdiği enerjiyle yaşam kalitesini yükseltmek için de yapılmaktadır.

Faydaları klinik araştırmalarla kanıtlanan pilates için, talebe göre ders veren birçok spor merkezi bulunmaktadır. Ancak pilates derslerinin, kişinin ihtiyaçlarına uygun şekilde verilebilmesi için, pilates merkezi olarak hizmet veren kurumların, alanında sertifikalı eğitmenlere sahip olması gerekir.

Corelab Plates Studio, gereken belgelere sahip şekilde İstanbul’da pilates merkezi olarak hizmet vermektedir. Alanında belirli bir tecrübeye sahip pilates eğitmenleri, kişilerin ihtiyaçlarına göre uygun dersleri, yüksek verim alacak şekilde vermektedir.

Formda bir vücut ve özgüveni yüksek bir duruş için aletli pilates dersleri, kişiye bedenini sevdirecek dercede olumlu etkilere sahiptir. Eğitimli antrenörler ve teknik cihazları ile Corelab Pilates Studio, yüksek standartlı pilates derslerini, belirlenen hedefler doğrultusunda profesyonel şekilde vermektedir.

Mecidiyeköy pilates için, hizmet kapasitesi oldukça geniş olan merkezden, kas ağrılarından omurga hastalıklarına kadar birçok rahatsızlığın modern ve ağrısız şekilde tedavi edilmesi için, klinik pilates dersi de alınabilir.

Her insan ve her ihtiyaç için uygun seviyedeki derslerin bulunduğu Corelab pilates merkezinde hamilelikte pilates hizmeti, yaşam kalitesini yükseltecek derecede kaliteli şekilde verilmektedir. Ayrıntılı bilgi ve iletişim numaraları, corelabpilates.com adresinde mevcuttur.