yazilarimiz

Profesyonel Seslendirme Ajansı Hizmeti

Seslendirme ajansı olarak, uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Sanat alanında yapılan çalışmaların gelişmesini sağlayan yeni projelerimiz, ülkemiz bireyleri tarafından yakından takip edilmektedir. Özellikle ajans olarak, profesyonel bir şekilde seslendirme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bizi biz yapan ve uzun yıllardır başarılı bir kariyere sahip olmamızı sağlayan, seslendirme sanatçılarımız alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Kurumumuz bünyesinde 1000 kadar sanatçı aktif olarak seslendirme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Hemen hemen her sanatçımız, bu alanda eğitim almış ve akademik kariyerini, yine bu alan üzerine tamamlamıştır. Kurumumuzun diğer seslendirme ajanslarından farkı ise, iş disiplini ve sadece seslendirme işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren sanatçılar ile çalışmasıdır. Bunun sebebi, hem hizmet kalitemizi arttırmak hem de seslendirme işlemlerini sanatsal olarak icra etmektedir. Yani her ne kadar kolay bir iş gibi görünse de, seslendirme aslında bir sanat ve sanatçılar tarafından yapılması gereken bir eylemdir.

Seslendirme ajansı olarak, tüm projelerimizi gerekli kalite kontrollerinden geçirmekte ve oluşan hataları tekrar seslendirmekteyiz. Müşterilerimiz ile süreli iletişim halinde olan danışmanlarımız, çalışmalarımız da geldiğimiz son nokta hakkında alıcıları bilgilendirmektedir.

Ajans olarak, özellikle İngilizce seslendirme konusunda oldukça başarılı olan sanatçılarımız, farklı dillerin ses ve tonlamalarına hakimdir. Ayrıca birçok sanatçımız, yaşadığı ülkelerdeki dizi, film ve televizyon programlarında görev almaktadır. Dillerin genel kurallarına ve seslendiriliş biçimleri konusunda bilgili olan sanatçı arkadaşlarımız sayesinde, hizmet verdiğimiz sektörün gelişmesini de katkıda bulunmaktayız.