Yaşam

Sabiha Gökçen Havalimanı Oto Kiralama Ofisi Heeycar

Bireylerin ulaşım ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde sağlayan Sabiha gökçen araç kiralama firması, alanında uzman ekibi ile birlikte hizmet vermektedir. Yatırım hacmini ve büyüme hızını geliştiren firma, sıfır kilometre olan araç modellerini de bünyesine eklemektedir.

Özellikle de uzun yolculuklar için tasarlanmış olan otomobiller, firmamızın uzmanları tarafından test edilmekte ve ayağınıza kadar gelmesi sağlanmaktadır.

Heeycarsektöründe karşılaşılan en büyük sorunlardan biri de gereksiz evrak yükü ve müşterilerden istenen ağır fiyatlardır. Fakat araba kiralama firması olarak, müşterilerimizi zora sokacak hiçbir teminat istememekle beraber, fiyatlarımızı da oldukça ekonomik bir seviyede tutmaktayız.

Firmanızın diğer bir şubesi olan Atatürk havalimanı araç kiralama, aynı hizmet hacmine ve kalitesine sahiptir. Tüm araç modelleri, bu şubemizde de mevcuttur.

Ayrıca kurumsal bir firma olarak, Türkiye’nin tüm havalimanlarında ofisimiz bulunmakta ve web sitemiz üzerinden araba kiralama işlemleri sağlanmaktadır.

Merak ettiğiniz sorularınızı öğrenmek, firmamızın müşteri danışmanları ile iletişime geçmek için web sitemizi ziyaret edebilir ve araç kiralama fiyatlarımızı yakından inceleyebilirsiniz.