yazilarimiz

Sağlıklı Bir Tatil İçin Beş Yıldızlı Otel Konforunda Termal Otel Hizmeti

Kaliteli bir yaşam sürmek isteyenler, ilk başta sağlıklarına dikkat etmelidir. Çünkü kaliteli yaşamak için sağlıklı olmak şarttır. Hastalıkların tedavisi olarak tıbbi yöntemler başta olmak üzere çeşitli tedavi yöntemleri bulunurken, şifalı suya sahip termal oteller de bir alternatif olarak, insanların imdadına yetişiyor. Frigya Termal, temel hizmeti şifalı termal suyu olup, onun haricinde günümüz gereksinimlerini rahatça karşılayabilmek için çeşitli tesisleri bünyesinde bulunduran, üstün hizmet kalitesine sahip bir termal işletmedir.

Otelik kapsından girildiği anda başlayan kaliteli tatil, yine tatil sonlandırılıp kapıdan çıkış yapana kadar devam etmektedir. Tesis bünyesinde, tatil boyunca misafirlerin ihtiyaçlarını karşılayacak tüm imkanlar bulunmaktadır. Wi-fi hizmetinin bulunduğu 1+1 konseptindeki odalar, dizaynı ve donanımıyla tüm ihtiyaçların karşılanabileceği yapıdadır. Afyon merkeze 20 km uzaklıktaki tesise ulaşım oldukça kolaydır. Doğa, huzur, sessizlik, sağlık ve kaliteyi bir arada sunan Frigya termalde, termal suyla çeşitli hastalıklarınıza çare bulurken aynı zamanda ister Türk hamamında ister saunada rahatlamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Kadın ve erkeklere özel ortak kullanım havuzları haricinde odalardan akan termal suyu ve misafir memnuniyetini üst seviyelerde tutacak güleryüzlü hizmet politikasıyla ülkemizin önde gelen termal tesisi olan Frigya Termal’in, frigyatermal.com adında websitesi vardır. Websitesinden, tesisin konumundan hizmetlerine, fiyat bilgisinden rezervasyon imkanına kadar tüm bilgilere ulaşılabilir.