Teknoloji

SESLENDİRME AJANSLARI

Sanat sektöründe hizmet veren seslendirme ajansı, sektöründe 20 yılı geride bırakmıştır. Ülkemizin sanat konusunda gelişmesini ve yeni sanatçıların oluşmasını sağlayan ajansımız, profesyonel hizmet anlayışı ile yokluna devam etmektedir.

50 farklı dil ve 1000 kadar seslendirme sanatçısı ile kariyerini yükselten kurumumuz, tüm işlemleri kontrollü bir şekilde gerçekleştirmektedir. Özellikle bünyemizde çalışan sanatçılarımız, alanında uzman ve bu işi profesyonel bir şekilde gerçekleştiren kişilerden oluşmaktadır.

İngilizce seslendirme konusunda, özellikle eğitim alan sanatçılarımız, kendi ülkelerinde çekilen dizi, film ve farklı organizasyonlarda görev almaktadır. Ajansımızın hedefleri ise, kaliteli hizmetini her geçen gün bir adım daha öne taşımak, ülkemize yeni sanatçılar kazandırmak ve sanat dünyasının gelişmesini sağlamaktır.

Bu hedeflerimiz sayesinde, çalışma prensibimizi tamamen profesyonel ses sanatçıları ile birlikte oluşturuyor ve diğer seslendirme ajansları gibi amatör sanatçı kimliğine sahip olan bireyleri kadromuza dahil etmiyoruz.

 

Seslendirme ajansı olarak, müşterilerimizin sorunlarını çözmek ve siparişleri hakkında detaylı bilgi vermek için oluşturduğumuz danışmanlık hizmeti sayesinde, iletişim mekanizmasını güçlendirmekteyiz. Tüm seslendirme işlemleri tamamlanmadan önce, uzman ekiplerimiz tarafından kontrol etmekte ve hatasız bir şekilde hazırlanan projeler sahiplerine teslim edilmektedir. Ajansımız Arapça seslendirme konusunda da en az diğer diller kadar başarılıdır. Ayrıca ülkemizin en eski kurumlarından biri olarak, kazanmış olduğumuz deneyim be tecrübeleri, yeni projelerimizde de kullanmaktayız. Detaylı bilgi için kurumuz ile iletişime geçebilir ve kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz.