yazilarimiz

Tüm Matbaa ihtiyaçlarına En Kaliteli Çözüm

Matbaacılık sektörünün kapsamı oldukça geniştir. Farklı ihtiyaçlar için farklı teknolojilerde birçok baskı işini kapsayan sektörün önemi giderek artmakta ve bu sektörde hizmet veren firmaların da sayısı çoğalmaktadır. Ancak, matbaacılık sektöründe hizmet veren firmanın, yasalarda belirtilen koşullara uygun olarak, sertifikalı şekilde hizmet vermesi gerekmektedir.

Anlaşmalımatbaa.com isimli matbaa firması, tüm baskı işlerinin kaliteli şekilde yapılabilmesi için gerekli sertifikalara sahiptir. Gereklilikleri yasalarda belirtilen ve Maliye Bakanlığı tarafından baskı işleri için yetkilendirilen matbaa olarak bilinen anlaşmalı matbaa, sektöründeki tecrübeye dayanarak (detaylı bilgi burada) , bünyesinde çalıştırdığı kalifiye elemanlarla her türlü baskı işini profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. Fatura basımı hizmeti, el ilanı, magnet, Amerikan servis, bloknot ve daha birçok baskı işinde, aranan kalitenin bulunabileceği kurumsal bir firmadır.

Kaliteli çalışma prensibiyle yola çıkan ve teknolojik yenilikleri en verimli şekilde kullanarak hizmet ağını genişleten Anlaşmalımatbaa.com firması, faaliyetlerini, hem tedarik aşamasında hem de üretim aşamasında müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutacak şekilde yürütmektedir. Yasal standartlardan ödün vermeden üretimini gerçekleştiren firma, istikrarlı fiyat politikasıyla da avantajlı hizmet vermektedir.