yazilarimiz

Uzman Psikolog Duygu Yüksel

Psikolojik sorunlar bireylerin hem sosyal yaşantısını, hem de kariyerini olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Birçok insan yaşadığı ruhsal sıkıntılar nedeni, hayat kalitesini düşürmektedir. Bu konu üzerinde profesyonel bir hizmet veren Beylikdüzü psikolog kliniği alanında uzman doktorlar tarafından kurulmuştur. Bugüne kadar farklı hastalıkların tedavisini uygulayan ve yüzde doksan başarı sağlayan bu kurum, Duygu Yüksel tarafından yönetilmektedir.

 

Belli bir yaşın üstüne çıkmış bireylerde görünen cinsel isteksizlik, ikili ilişkilere zarar vermektedir. Özellikle de bayanlarda rastlanan bu rahatsızlığın tedavisi için Beylikdüzü cinsel terapi seansları alabilir ve kalıcı bir çözüm yöntemi sayesinde yaşamış olduğunuz isteksizlik arzusundan kurtulabilirsiniz. Tıp dünyasında adından sıkça bahsettiren bu kurum, ilaç veya herhangi bir dış etken maddesi yerine, tamamen iletişim ağı ile kurgulanmış çözüm yöntemleri uygulamaktadır.

Ayrıca her ufak bir olayda sinirlenen, telaş içerisine giren ve heyecana kapılan hastalar içinse, Beylikdüzü panik atak seansları düzenlenmektedir. Kurumun diğer çalışma alanlarını öğrenmek veya randevu almak için web sitesini ziyaret ederek, danışmanlar ile iletişime geçebilirsiniz.